O Mnie

Aleksandra Utracka-Skoczeń. Wokalistka rozrywkowa, śpiewaczka operowa-mezzosopran. Absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego na Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie. Jako śpiewaczka występowała w  teatrach operowych oraz salach koncertowych Europy i Chin, m.in. Studio Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego, Teatr Wielki Opera Narodowa w Warszawie, Filharmonia Świętokrzyska, Rzeszowska, Narodowe Forum Muzyki, Konserwatorium Muzyczne w Pekinie i Wuhan. 
Jako wokalistka jest głosem reklam radio i telewizji. 
Spełnia się również pedagogicznie, pracując z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz polskimi artystami m.in. Anną Cieślak, Aleksandrą Domańską, Zuzanną Lit, Sebastianem Skoczeniem.
Autorka, scenarzystka bajek dla dzieci, które z powodzeniam grana są w Teatrze Kamienica w Warszawie (Prot i Filip oraz Prot i Filip- pomocnicy św. Mikołaja).
 Z powołania żona, mama dwóch córek oraz ukochana pani swojego psa.
Od 11 lat samozwańczy fizjoterapeuta, masażysta i dietetyk w jednym oraz… mówca motywacyjny, poruszający się w temacie rodzicielstwa z niepełnosprawnym dzieckiem na pokładzie.
To wszystko za sprawą najmłodszej córki Tośki, która od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe, padaczkę, autyzm atypowy oraz jest niepełnosprawna intelektualnie. Temu tematowi poświęciłam książkę „Tak Cię kocham! Niepełnosprawne dziecko to nie koniec świata” oraz  projekt- piosenki terapeutyczno-sensoryczne- Śpiewanko-Masowanki wraz z ebookiem „Po prostu spróbuj!”

Scroll to Top