STUDIO ŚPIEWU

DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROŚLI

„Czarodziejka od głosu” jak niektórzy o mnie mówią. Coś w tym jest, bo lata doświadczeń zawodowych i pedagogicznych nauczyły mnie odczarowywania wadliwych przekonań na temat swojego głosu. Odczarowuje lęki, wątpliwości i dolepiam skrzydła. Czego możesz spodziewać się na moich zajęciach? Głębokiego, świadomego oddechu, uwolnionego, naturalnego głosu i łez wzruszenia. Tylko tyle i AŻ tyle.

O ZAJĘCIACH

W swojej pracy łączę wiele metod pracy nad głosem, ale przede wszystkim skupiam się na ODDECHU. Głębokim, Osadzonym i Świadomym.
To od niego zaczyna się nasz zdrowy, uwolniony głos. Uczę co to znaczy oprzeć głos na oddechu, żeby usłyszeć „to naprawdę mój głos?!”.
Dzisiejszy, pełen pędu świat, uczy nas oddychać szybko i nerwowo- szczytami klatki piersiowej. Często kompletnie nie zdajemy sobie z tego sprawy jak wielkie powoduje to w nas zaciski.
W swojej pracy nad oddechem wykorzystuje swoje doświadczenie zawodowe oraz techniki kultury wschodu, które zdobywałam podczas moich osobistych podróży.
Oprócz tego pracuję nad świadomością ciała, dykcją interpretacją utworów.

Każde nasze zajęcia mają inną dynamikę. Nie ma dwóch takich samych lekcji. Podążam za uczniem, za jego potrzebami i tym, na co na danym etapie swojej pracy jest gotowy.
Niektórzy uczniowie potrzebują odbić się od ziemi za pomocą swoich skrzydeł, inni planują wyprawę w kosmos. Bo… nie ma ograniczeń dla wyobraźni i limitu wieku dla marzeń.

Cennik zajęć indywidualnych

Dzieci, MŁODZIEŻ

580 zł

4 zajęcia w miesiącu po 60 minut każde

Dorośli

200 zł

konsultacja głosowa 90 minut

Dorośli

160 zł

1 zajęcie 60 minut

Kilka słów o mnie

Praca z głosem ( swoim i nie tylko) to większość mojego zawodowego życia, ale przede wszystkim wielka pasja. Ciągle się uczę i sprawia mi to ogromną radość. Jestem muzykiem oraz pedagogiem śpiewu. Ukończyłam z wyróżnieniem studia na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalno-aktorskim oraz śpiew rozrywkowy w ZSPM im. F. Chopina w Warszawie. W skrócie- jestem dyplomowaną mezzosopranistką i wokalistką rozrywkową, która raz wciela się w rolę Cześnikowej ze Strasznego Dworu na scenie Teatru Wielkiego, by zaraz zamknąć się ze słuchawkami w studio nagraniowym, podkładając głos do reklam lub bajek dla dzieci.

Galeria

Kontakt

Scroll to Top